Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Uniwersalny podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy (udźwig: 5 T) 310659
Uniwersalny podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy (udźwig: 5 T) 310659
Uniwersalny podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy (udźwig: 5 T) 310659
Uniwersalny podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy (udźwig: 5 T) 310659
Uniwersalny podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy (udźwig: 5 T) 310659

Uniwersalny podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy (udźwig: 5 T) 310659

PODNOŚNIK HYDRAULICZNY MASZYNOWY (UDŹWIG: 5 T)
Rozmiar
1 898,46 zł
/ szt. brutto
M
M
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Więcej podnośników pazurowych można kupić klikając: Podnośniki pazurowe, maszynowe

 

DANE TECHNICZNE:

Masa: 25 kg
Skok: 205 mm
Udźwig: 5 ton
Zakres podnoszenia: 25 - 573 mm

 

Bardzo niski i mocny podnośnik o niedużych rozmiarach i niezawodnej konstrukcji może być używany we wszelkich pozycjach: poziomej i pionowej. Unoszony przedmiot stawia się na stopie lub górze obudowy. Obudowa podnośnika obraca się o 360 stopni, co zapewnia mu wyjątkową wszechstronność. Seria HM jest odpowiednia do wszelkiego rodzaju prac remontowych, konserwacyjnych i instalacji maszyn. Bardzo niska stopka ma tylko 25, 30 lub 58 mm. Wyjmowana dźwignia pompy. Dokładna regulacja prędkości opuszczania. Zabezpieczenie przeciążeniowe. Udźwig 5, 10 lub 25 ton. Skok podnoszenia 205, 230 i 215 mm.

 

Firma powstała w 1995. Dzisiaj jest jednym z największych w Europie dostawców wyposażenia do transportu wewnętrznego. Naszym celem jest dostarczanie produktów w dobrej cenie w każdym z segmentów rynku. Postawiliśmy także na posiadanie całej gamy produktów w naszych magazynach żeby zapewnić szybką dostawę do klienta. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Ljungby w Szwecji, gdzie zlokalizowany jest również nasz główny magazyn o powierzchni 11.000m². W obecnej chwili jesteśmy reprezentowani w 28 krajach świata poprzez naszych dealerów.

 

Instrukcja obsługi:
BARDZO DZIĘKUJEMY za wybranie naszego hydrauliczny podnośnik. Dotyczące bezpieczeństwa i prawidłowego działania, proszę uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem.

UWAGA: Cała tu informacje są oparte na danych dostępnych w momencie wydruku.Producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji własnych produktów w dowolnym czasie bez uprzedzenia lub ponoszenia w jakiejkolwiek sankcji. Proszę sprawdzić w fabryce ewentualnych zmianach.


1. OSTRZEŻENIE Z GÓRY

1.1 Gniazdo musi być obsługiwane tylko przez tych narodów zawodu, umiejętności, i wykształceni.

1.2 Użycie tego gniazda należy przestrzegać co ważne punkty opisane w niniejszej instrukcji, w przeciwnym razie szkodzić operatorów lub uszkodzenia wyrobów w trakcie korzystania z tego gniazda można się z powodu zaniedbania.

1.3 Przed jack-operacyjnej, operator powinien sprawdzić i potwierdzić, że gniazdo jest w dobrym stanie.

1.4The oryginalny producent nie ponosi odpowiedzialności wobec zmiany właściwości mechanicznych Jacka spowodowane przez utrzymywanie stronie trzeciej bez pisemnej zgody od producenta, z wyjątkiem naprawy przez producenta lub jego agencji.

2. OPIS

Pakiet ten zawiera jeden jack, jeden worek części zamiennych i jeden ten podręcznik.


3. TRANSPORT & PRZECHOWYWANIE

3.1 Przechowywanie

Utrzymanie złożonego gniazda w suchym miejscu.

3.2 Transportowanie

Rączka (02) jest tylko do obsługi podnośnika. Podczas transportu do gniazda, nie mogą zostać usunięte lub zostać wyrzucony, ponieważ może to spowodować tłok nim uszkodzony, a pompa z nim może być zepsute. Dlatego należy ustalić jack przed transportem do uniknięcia, że jest wstrząśnięty przez inne obiekty.


4. raty

Instalacja jest bardzo prosta gniazda tylko .the rzeczą, jaką należy przestrzegać jest wstawić uchwyt operacyjny (02) do gniazda (04) i przykręcić mocno w kierunku ruchu wskazówek zegara.5. OBSŁUGI

5.1 Zakres stosowania

Po użyciu tego gniazda należy ją umieścić w miejscu ustalonym i stałym, takie jak podłoga żelbetowa podnoszenia lub przenieść artykuły masy w pionie lub poziomie. W celu podniesienia artykuły w taki ograniczonym obszarze gniazda, część pomocnicza wkładka może być umieszczona pod podstawą nim.Płyta ząb (43) gniazda należy umieścić na dnie, tak że można go złożyć wewnątrz zagęszczania gniazda.

5.2 Sposób działania 5.2.1 Podnoszenie

Położyć na płytce wagi zębów jack stajni.

Uwaga: Nie można używać przód płytki zęba, aby podnieść ciężar. Ważna uwaga: Podczas podnoszenia ciężaru przez płytkę zębów, masa powinna być zamknięta na głowę gniazda, aby uniknąć filar (47) z gniazda ich zniszczenia.

Proszę przykręcić uchwyt wyładowania (16) mocno w kierunku ruchu wskazówek zegara przed podniesieniem.

Następnie naciśnij i podnieś operacyjny obsługuje górę iw dół wielokrotnie pompować ciśnienie do podnoszenia ciężaru.Ruch podnoszący może zostać natychmiast zatrzymany przez zatrzymanie operacji podnoszenia.

5.2.2 Zmniejszenie

Proszę wykręcić uchwyt wyładowania powoli w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara, aby zmniejszyć ciężar krok po kroku. Ale kiedy ponownie zepsuć okrągły wyładowania uchwyt, zmniejszając ruch można zatrzymać natychmiast.

Uwaga: Gdy gniazdo jest w stanie wyładowania, szef nim powinien być wciśnięty, aby zmniejszyć jego wysokość.

Uwaga: Jeżeli gniazdo nie jest w stanie zachowania, każda część z nich nie może być zdemontowana z wyjątkiem uchwytu sterowniczego.

5.3 standard bezpieczeństwa

5.3.1 Podnoszenie wagi jest niebezpieczna operacja, wyznaczeni operatorzy powinni być profesjonalny, być przeszkolony i posiadać doświadczenie.

5.3.2 Te dodatkowe Wagi nie mogą być dodawane do masy podnoszonego uniknąć upuszczenia wypadek dzieje.

5.3.3 Nie wolno przekraczać zalecanej maksymalnej ograniczenie podnoszenia ciężaru.

5.3.4 Należy zachować bezpieczną odległość z podniesionym ciężarem.

5.3.5 Nie należy używać podnośnika lub zmienione lub zepsute, lub w złym stanie się.

5.3.6 Podczas podnoszenia ciężaru poprzez płytkę zębów, należy utrzymać wagę zamknięcia na głowę gniazda, aby uniknąć filar jack ich zniszczenia. Proszę ponownie sprawdzić rysunek.

5.3.7 Proszę potwierdzić, że każdy punkt wsparcia ziemi powinny być solidne i stabilne w tym powierzchni i obciążenia itp, to każdy rodzaj eksploatacji powinny być traktowane tylko na płaskiej powierzchni.

5.3.8 Należy zagwarantować podnoszony ciężar jest stabilna w czasie całego okresu podnoszenia uniknąć przy czym obrócić lub jest poślizgnął. Każde urządzenie jest ustalana przed podniesieniem.

5.3.9 Nie działa gniazdo, gdy ludzie stojący na wadze podnoszenia po
wagowych.

5.3.10 Nie wolno używać przód płytki zęba podnieść ciężar.Płyta zębów powinien być umieszczony w podstawie całkowitej, punkt naciska na masę należy przy tylnym końcu płyty zębów o ile to możliwe.

5.3.11 Nie przykręcić śrubę z regulacją (18), w żadnym wypadku, poza typowy wypadek z jack-zrzucie można się. Te części (10,11,18,19,20,21) są urządzenia z przeciążenia ochrony.

5.3. Masa powinna następujące.

5.4.3 Operatorzy powinni być bardzo ostrożni, aby korzystać z różnych gniazd, aby podnieść ciężar ciężkich. To uwaga do przesunięcia środka ciężkości w czasie zmniejszania lub podnoszenia ciężaru.Całkowita waga podnoszenia wszystkich gniazd powinna być większa niż obciążenia podniesionym wagi.

5.4.4 Właścicielem gniazda powinny zagwarantować wszystkim etykiet samoprzylepnych dotyczących standardów bezpieczeństwa przechowywanie na swoich względnych miejsc, które należy wymienić, gdy nie można jednoznacznie odczytać.

5.4.5 tej instrukcji nie może obejmować wszystkie sytuacje, wykonaj każdy krok to ostrożnie.

5.4.3 Operatorzy powinni być bardzo ostrożni, aby korzystać z różnych gniazd, aby podnieść ciężar ciężkich. To uwaga do przesunięcia środka ciężkości w czasie zmniejszania lub podnoszenia ciężaru.Całkowita waga podnoszenia wszystkich gniazd powinna być większa niż obciążenia podniesionym wagi.

5.4.4 Właścicielem gniazda powinny zagwarantować wszystkim etykiet samoprzylepnych dotyczących standardów bezpieczeństwa przechowywanie na swoich względnych miejsc, które należy wymienić, gdy nie można jednoznacznie odczytać.

5.4.5 tej instrukcji nie może obejmować wszystkie sytuacje, wykonaj każdy krok to ostrożnie.


6. UTRZYMANIE

6.1 Kontrola rutynowa

6.1.1 Przed każdym obsługi, prosimy sprawdzić i potwierdzić, że:

(1) Każdy z korkami i śrub z gniazdem zostały wkręca się mocno.

(2) Pompa podnośnika bez wycieku ropy naftowej.

(3) korpus pompy, płyty zębów i jego podstawa, bez pęknięć lub postać deformacji dzieje zmienia.

(4) Pompa powinna pracować normalnie bez ładowania.

6.1.2 Zgodnie z częstego korzystania z gniazda, czas kontroli zostanie skrócona, jak również i sprawdzanie następujące punkty należy podkreślić:

(1) Wszystkie korki jack, śruby i nakrętki powinny być wkręca się dostatecznie i powinny być dostosowane, gdy jest to konieczne.

(2) Gdy gniazdo jest w stanie ładowania, należy pompować go całkowicie do momentu otwarcia zaworu spustowego i bez żadnych olej wycieka (ale miejsce oleju na powierzchni filarów lub zaworu macierzystych jest normalny) .Proszę zwolnić ciśnienie pompy i sprawdzić, aby potwierdzić filar filar jest płaskie i pionowe bez żadnych szokujące i skrobania. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, z niego filar powinien być zmieniany w czasie.

(3) Gdy gniazdo jest zmniejszenie, operator powinien sprawdzić, czy ruch redukcji jest stabilny, czy nie i powinien zostać zablokowany (ale pewne niewielkie wibracje w normalny).

(4) Proszę dokładnie sprawdzić wszystkie zewnętrzne części gniazda w tym, korpus pompy: bez deformacji, pęknięcia i wpływające na nią; Uchwyt operacyjny pompy: brak odkształceń nie w przestrzeni na każdej świecy, poza starym zasilania musi być zastąpiona nową;

Płyta zębów: brak deformacji i pękania; Baza: brak deformacji i pękania.


7. dodać olej

Jeśli gniazdo nie może być pompowany do swojej nominalnej pozycji wysokiej próby, może trzeba dodać oleju hydraulicznego w zbiorniku oleju.Płyn hydrauliczny do stosowania musi mieć jakość ISO VG22 lub ​​równoważności. Mieszanie płynów różnica jest zabronione!

Marka
Symbol
310659
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel