Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Trawers - belka poprzeczna 12 t, długość: 600mm, wysokość: 100mm 48882982
Nowość

Trawers - belka poprzeczna 12 t, długość: 600mm, wysokość: 100mm 48882982

Rozmiar
850,00 zł
/ szt. brutto
M
M
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

DANE TECHNICZNE

Trawers - belka poprzeczna: 12 t

Długość: 600mm

Wysokość: 100mm

 

Trawers - belka poprzeczna.

 

Produkt pasuje do tego modelu podnośnika kanałowego:
Podnośnik kanałowy (udźwig: 12T)

 

Producent urządzeń podnoszących z napędem hydraulicznym ręcznym. Wszystkie wyroby są zaprojektowane i produkowane w Polsce.

 

Podnośnik kanałowy hydrauliczny jest przeznaczony do podnoszenia przedniej lub tylnej części samochodu oraz do prac w kanale przy montażu i demontażu ciężkich zespołów samochodu, jak na przykład tylny most, skrzynia biegów, tylna lub przednia oś itp. Za pomocą tego urządzenia można również przemieszczać ciężkie zespoły samochodu wzdłuż i w poprzek kanału.

 

Firma została założona w 1983 roku (ponad 30 lat).

W firmie została rozszerzona produkcja o inne urządzenia dla wyposażenia warsztatów oraz nowe produkty dla sadownictwa.

Marka
Symbol
48882982
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel