Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303
Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303
Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303
Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303
Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303
Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303
Nasz bestseller

Szafa do suszenia odzieży (wymiary: 1800x900x600 mm) 77157303

Rozmiar
4 567,25 zł
/ szt. brutto
Produkt po zamówienie
Produkt po zamówienie
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Szafa do suszenia odzieży 1800x900x600 ral 7035

szerokość 900+200 wentylator wyposażona w termowentylator z termostatem,drążek do wieszania odzieży+ półka na obuwie ,kolor ral 7035

 

OPCJA (można dokupić):

- Termowentylator o mocy 2000W, cena: 811,80 zł z VAT.

- Dodatkowa półka ażurowa, cena: 405,90 zł z VAT.

- Dodatkowy hak do suszenia rękawic, cena: 81,18 zł z VAT.

- Rura do podłączenia szafy z wentylacją fi110, cena: 135,30 zł z VAT.

- Opaska zaciskowa do rury wentylacyjnej, cena: 54,12 zł z VAT.

- Generator ozonu,do dezynfekcji, likwiduje bakterie i zapachy, cena: 937,00 zł z VAT.

 

Zakład jest znanym polskim producentem wyposażenia biurowego, socjalnego i warsztatowego dla zakładów pracy, cenionym przez swoich klientów, o dużym uznaniu. Produkuje różnorodny asortyment wyrobów metalowych, o zróżnicowanej konstrukcji, wymiarach i kolorystyce.

 

Instrukcja obsługi:

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA MEBLI METALOWYCH:

Meble metalowe malowane proszkową charakteryzują się wysoką trwałością pod warunkiem zachowania następujących zasad eksploatacji. 

1. Zakres użytkowania i przeznaczenie. - Meble należy użytkować zgodnie z ich przeznaczeniem. - Nie należy opierać się, nie należy siadać i nie należy chodzić po meblach. - Meble należy użytkować w pomieszczeniach suchych nienarażonych na działanie wilgoci oraz agresywnych środków chemicznych, za wyjątkiem mebli specjalnie przygotowanych do tych warunków. Producent nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wynikające z braku przestrzegania tej zasady.

 

2. Transport i ustawienie. - Należy zachować szczególną ostrożność przy transporcie, przesuwaniu mebli ze względu na bezpieczeństwo osób biorących udział w tych czynnościach oraz niebezpieczeństwo uszkodzenia mebli. - W przypadku mebla wolnostojącego należy starannie go wypoziomować za pomocą regulatorów wysokości (o ile są w wyposażeniu) lub poprzez klinowanie z zachowaniem zasady nieznacznego pochylenia mebla w kierunku ściany (tyłu mebla). - Jeśli w meblach występują otwory montażowe w ścianie tylnej, bocznej lub podłodze, koniecznie należy je wykorzystać do przykręcenia wyrobu do ściany lub podłogi. - Nadstawki szaf należy ustawiać stabilnie na wyrobie i należy zabezpieczyć przed ich zsunięciem poprzez skręcenie śrubami przez przygotowane do tego otwory. - Spojlery szaf należy ustawiać stabilnie na wyrobie i należy zabezpieczyć przed ich zsunięciem poprzez sklejenie specjalnie przygotowaną do tego taśmą od spodu spojlera. - Szafy należy ustawiać stabilnie na ławeczkach i podstawkach i zabezpieczyć przed ich zsunięciem. W przypadku ławeczek poprzez skręcenie śrubami przez przygotowane w tym celu otwory. - Wyrób należy montować zgodnie z instrukcją, o ile taka występuje.

 

3. Użytkowanie. - Składowania materiałów w meblach należy dokonywać zawsze od dolnego poziomu (dolnej półki lub dolnej szuflady). - Zabrania się obciążania mebli dodatkowymi elementami umieszczanymi na korpusie, w szczególności ustawiania mebli na sobie (z wyjątkiem mebli do tego przeznaczonych). - Nie należy obciążać wierzchu (cokołu górnego) wyrobu, gdyż nie służy on za półkę, chyba, że posiada blat. - W wyrobach z drzwiami skrzydłowymi nie należy wieszać (teczek, ubrań, itp.) na drzwiach, co może spowodować późniejszą ich złą pracę lub przewrócenie się mebla. - W wyrobach z drzwiami żaluzjowymi nie należy opierać się o matę żaluzji, a drzwi żaluzji należy zamykać poprzez ich równomierne przesuwanie. - Biurka i stoły należy użytkować po dokładnym i kompletnym zmontowaniu wszystkich elementów wyrobu (o ile taki montaż przez użytkownika jest konieczny).
- W wyrobach, w których zastosowana jest plexi nie należy opierać się i uderzać o nią. - Półki i szuflady należy obciążać równomiernie nie przekraczając dopuszczalnego obciążenia 35 lub 50 kg w zależności od wyrobu. - Półki lub szuflady należy montować od dołu szafy. - Podczas użytkowania należy zachować ostrożność przy otwieraniu i zamykaniu elementów ruchomych (szuflady, drzwi). - Szuflady lub półki na prowadnicach należy wysuwać równomiernie i bez szarpnięć. Nie należy jednocześnie wysuwać więcej niż jedną szufladę lub półkę, gdyż grozi to uszkodzeniem mechanizmu ryglującego (o ile taki występuje ), a w konsekwencji do przewrócenia mebla na jego użytkownika. - Drążki do zawieszenie ubrań można obciążać do 6 [kg]. - Haczyki w wyrobach pod zawieszenie ubrań można obciążać 4[kg].

 

4. Czyszczenie i konserwacja. - Czyszczenie powierzchni należy dokonywać wyłącznie z zastosowaniem środków i narzędzi czyszczących nie wykazujących agresywności chemicznej i nie rysujących powierzchni. Nie należy używać żadnych ostrych środków chemicznych zawierających związki chlorowe, rozpuszczalników organicznych typu nitro czy karbamidowo – ftalowych. -Jeśli w trakcje czyszczenia powierzchni mebla występuje konieczność użycia wody stosować należy miękką szmatkę zwilżoną letnią wodą z małym dodatkiem detergentu. Po zastosowaniu jakichkolwiek środków myjących konieczne jest usunięcie ich resztek z czyszczonej powierzchni czystą wodą i wytarcie do sucha. Przed przystąpieniem do czyszczenia całej zanieczyszczonej powierzchni należy sprawdzić skuteczność mycia wybranym środkiem na małym fragmencie detalu. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy powierzchnia powłoki proszkowej jest zanieczyszczona stałym osadem. - Należy zwracać uwagę, aby podczas mycia posadzek nie zalewać cokołów dolnych mebli wodą, posadzkę wokół wyrobu należy wycierać do sucha. - Elementy drewniane (blaty biurek i stołów, listwy z siedzisk ławek, itp.) należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia mebli wykonanych z płyt wiórowych lub drewna. W przypadku zalania wodą lub innymi płynami należy wytrzeć element do sucha. Nie zastosowanie się do w/w poleceń może spowodować obniżenie walorów estetycznych lub użytkowych naszych produktów a tym samym doprowadzić do utraty gwarancji!

 

Szanowny Użytkowniku, Życzymy zadowolenia z eksploatacji naszego wyrobu Dbajmy o środowisko, w którym żyjemy. Po zakończeniu eksploatacji wyrobu pomyśl o takiej jego likwidacji, aby nie spowodować szkody dla środowiska. Posegreguj materiały i oddaj je w odpowiednim punkcie zbioru. Informacje na temat tych punktów (składnice złomu, odpadów typu, PE i makulatury) otrzymasz w Urzędach Gmin i Powiatów.

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI SZAFY DO SUSZENIA OBUWIA I ODZIEŻY:

UWAGA:

PRZED PIERWSZYM URUCHOMIENIEM ZAPOZNAĆ SIĘ Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI, KONSERWACJI I DZIAŁANIA TERMOWENTYLATORA.

 

Miejscem pracy szafy są  pomieszczenia suche, zamknięte, które umożliwiają odprowadzenie z szafy wilgoci na zewnątrz, posiadają uziemione (z bolcem zerującym) gniazdo zasilające 230 V, jednofazowe, 50 Hz.

 

1. Szafę ustawić na twardej i równej powierzchni.

2. Szafę wypoziomować poprzez stopki regulujące.

3. Króciec przykręcić na zewnątrz szafy następnie rurę wentylacyjną spiro(opcja dodatkowa) wcisnąć na kołnierz, całość podłączyć do otworu wentylacyjnego, który wentyluje pomieszczenie.

4. Podłączyć przewód zasilający do gniazda 230 V z uziemieniem.

5. W urządzeniu grzewczym – termowentylatorze termostat ustawić w połowie zakresu działania następnie włączyć grzałkę, w zależności od potrzeb na pozycję I lub II.

I – ½ mocy grzewczej

II – cała moc.

 

6. Po wykonanej pracy włącznik grzałki należy ustawić w pozycji „0”.

Szafę należy odłączyć od instalacji elektrycznej – dla bezpieczeństwa przed działaniem osób nieupoważnionych.

7. UWAGA!!! SPRAWDZIĆ CZY TERMOWENTYLATOR DOBRZE STOI NA PÓŁCE POD SPODEM POSIADA ZABEZPIECZENIE – WYŁĄCZNIK (JEŻELI NIE DZIAŁA TO PROSZĘ DELIKATNIE DOCISNĄĆ DO PODŁOŻA.

 

UWAGA: TERMOWENTYLAROR CZYŚCIĆ I KONSERWOWAĆ PRZYNAJMNIEJ RAZ NA MIESIĄC - RESZTA WEDŁUG ZALECEŃ PRODUCENTA

 

Do wyrobu dołączono: Instrukcja obsługi termowentylatora.

 

KARTA TECHNICZNA WYROBU

Wykonana z czarnej blachy o grubości 0,8 – 2,0 mm.

Konstrukcja szafy zgrzewana i spawana.

 

Wyposażenie:

  • Drążek do wieszania odzieży  
  • 1 lub 4 półki,
  • Króciec do podłączenia rury wentylacyjnej fi 100 mm
  • Stopki poziomujące
  • Termowentylator z grzałką ceramiczną o mocy 1500 W /230V oraz dwa biegi: I- 750 W II-1500 W 

 

Wyposażony w termostat, który umożliwia wyłączenie całkowite grzałki możliwość przewietrzania chłodnym powietrzem. Wyrób malowany farbą proszkową antykorozyjną +farbą proszkową nawierzchniową. Kolor podstawowy: RAL 7035, popielaty.

 

Za dopłata możliwość wyposażenia szafy w dodatkowe akcesoria:

- haki
- półki ażurowe

- rura wentylacyjna od 1-3 mb, podłączenie do wyciągu wentylacyjnego
- opaska rury wentylacyjnej
- możliwość lakierowania w 2 kolorach
- inne kolory z palety kolorów RAL

 

KARTA GWARANCYJNA NA SZAFY DO SUSZENIA ODZIEŻY I OBUWIA

 

1. Firma zapewnia 12 miesięczny okres gwarancyjny produktu, na który wydana jest niniejsza karta gwarancyjna. Okres obowiązuje od daty sprzedaży.

2. Gwarancja ważna jest na terytorium Polski.

3. Usterki produktu ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia towaru(termowentylatora) do siedziby firmy. Przed wysyłką prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

Nie dotyczy to usterek wymienionych w punkcie 5.

4. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, do których wykonania zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie.

5. Gwarancją nie obejmuje obniżania się jakości produktu spowodowanego normalnym procesem zużycia i poniższych przypadków:

a) mechaniczne uszkodzenia produktu i wywołane  w nim wady

b) uszkodzenia i wady powstałe na skutek:

– niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, przechowywania i konserwacji

– użytkowaniem lub pozostawieniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność,

– samowolnych (dokonanych przez użytkownika lub inne nieupoważnione osoby) napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

– podłączaniem dodatkowego wyposażenia, innego niż zalecane przez producenta produktu

– nieprawidłowego napięcia zasilania

6. Wszelkie zmiany zapisów w Karcie Gwarancyjnej oraz ślady przeróbek lub prób dokonania zmian konstrukcyjnych produktu oraz samodzielnych napraw poza serwisem firmy, a także użytkowania produktu, w szczególności niedbałym obchodzeniem się, wystawianiem na działanie cieczy, wilgoci, narażeniem na korozję lub utlenianie, ujawnione w trakcie wykonywania serwisu gwarancyjnego, powodują, że gwarancja przestaje obowiązywać.

7. Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie reklamowanego towaru na swój koszt. Nie zwracamy kosztów wysyłki i pakowania. Nie odbieramy paczek za pobraniem.

8. Warunkiem wykonania naprawy jest dostarczenie produktu z podpisaną kartą gwarancyjną oraz dowodem zakupu produktu (paragon lub kserokopia faktury).

9. Do reklamowanego towaru, należy dostarczyć pismo z informacją o uszkodzeniu.

10. W przypadku niespełnienia któregokolwiek z warunków niniejszej gwarancji towar, w stanie niezmienionym, zostanie odesłany na koszt kupującego.

11. Wszelka korespondencja, zwroty, reklamacje, powinny być kierowane do producenta.

Marka
Symbol
77157303
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel