Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498
Nasz bestseller

Wózek podnośnikowy z wyciągarką (udźwig: 120 kg) 310498

Rozmiar
3 739,00 zł
/ szt. brutto
M
M
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

DANE TECHNICZNE:

Udźwig: 120kg
Wysokość podnoszenia: 1000mm
Minimalna wysokość wideł: ≤90mm
Szerokość wideł Regulowana: 345~475mm
Szerokość pojedynczych wideł: 50mm
Długość wideł: 400mm
Koło ładunkowe: Ф50×20mm
Koło sterowe: Ф200/50~140mm
Masa całkowita netto: 31kg

 

Podnośnik obsługiwany jest za pomocą ręcznej wciągarki oraz stalowego drutu, co umożliwia dokładność oraz szybkość manewru podnoszenia i opuszczania. Automatczny układ hamulcowy zapewnia bezpieczne opuszczanie. Posiada cztery kółka nastawne oraz dodatkową funcję szybkiej zmiany ładunku.

 

Firma powstała w 1995. Dzisiaj jest jednym z największych w Europie dostawców wyposażenia do transportu wewnętrznego. Naszym celem jest dostarczanie produktów w dobrej cenie w każdym z segmentów rynku. Postawiliśmy także na posiadanie całej gamy produktów w naszych magazynach żeby zapewnić szybką dostawę do klienta. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Ljungby w Szwecji, gdzie zlokalizowany jest również nasz główny magazyn o powierzchni 11.000m². W obecnej chwili jesteśmy reprezentowani w 28 krajach świata poprzez naszych dealerów.

 

Instrukcja obsługi:
Uwaga: Przed rozpoczęciem obsługi urządzenia właściciel/operator
powinien przeczytać i dokładnie zrozumieć wszelkie
informacje zawarte w nieniejszej instrukcji obsługi.

 

DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA ZAKUP NASZEGO MINI PODNOŚNIKA. ABY ZAPEWNIĆ BEZPIECZNĄ I PRAWIDŁOWĄ OBSŁUGĘ URZĄDZENIA, PRZED ROZPOCZĘCIEM EKSPLOATACJI NALEŻY DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z TREŚCIĄ NINIEJSZEJ INSTRUKCJI. UWAGA: Wszystkie informacje zawarte w niniejszej instrukcji aktualne są na moment druku. Firma zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w każdym momencie, bez wcześniejszego informowania ani ponoszenia za nie odpowiedzialności. Dlatego należy zawsze zapytać o producenta, czy urządzenie było modyfikowane.

 

1. WPROWADZENIE Ten mini ręczny podnośnik jest lekkim i zwrotnym narzędziem roboczym. Jego kompaktowa konstrukcja ułatwia pracę w niewielkich przestrzeniach oraz czyni ją prostą. Znajduje szerokie zastosowanie w magazynach, supermarketach etc. w celu przenoszenia oraz wykładania oraz zbierania towaru z półek.

 

2. WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

2.1 Ogólne wskazówki bezpieczeństwa (1) Operator musi szczegółowo przeczytać i dokładnie stosować się do wskazówek zawartych w niniejszej instrukcji. (2) Urządzenie może być używane jedynie na płaskich powierzchniach wykonanych z posadzek betonowych. Podczas przewożenia ładunku powierzchnia nie powinna być nachylona więcej niż ≤2%. (3) Obsługa powinna odbywać się w temperaturze otoczenia z zakresu -20℃~45℃. (4) Widły ani inny ładunek nie powinien uderzyć w żadne przeszkody -podczas procesu podnoszenia. (5) Pojemność ładunkowa podnośnika zależy od umiejętności operatora, waunków na drodze, jak również roboczego stanu, stanu utrzymania oraz częstotliwości wykonywanych konserwacji. (6) Narzędzie może być użyte do ograniczonej ilości ładunków. Nie wolno transportować podnośnika z widłami ustawionymi w górnej pozycji. (7) Podczas podnoszenia ładunku, podnośnik powinien być całkowicie zatrzymany, w celu zapobieżenia obróceniu lub stracenia balansu.

2.2 Dodatkowe wskazówki bezpieczeństwa (1) Nigdy nie należy podnośić wideł na maksymalną wysokość. Ładunek należy umieścić równomiernie i bezpiecznie zgodnie z wykresem rozmieszczenia ładunku. (2) W trakcie jazdy z ładunkiem należy prowadzić podnośnik ostrożnie, szczególnie podczas zmiany kierunku jazdy lub jeździe po nawierzchni nachylonej. (3) Nie należy pozostawiać ładunku na podnośniku przez dłuższy czas. Po przewiezieniu ładunku nie można pozostawiać wideł w górze, zawsze należy opuścić je do samego dołu. (4) Podczas zjazdu ze wzniesienia należy ładunek należy umieścić w kącie wideł. (5) Nigdy nie wolno podnosić wideł, jeśli wcześniej nie dokona się kontroli, czy poruszają się swobodnie.

 

4. INSTRUKCJE DOTYCZĄCE OBSŁUGI

(1) Części podnośnika powinny być całe i powinny wydawać takie same dźwięki, jak na samym początku, po odebraniu z fabryki, gdy jest wyregulowane i przetestowane. (2) Przy wypakowywaniu należy sprawdzić, czy wszystkie części podnośnika są kompletne. Podnośnik może być użyty jedynie wtedy, gdy wszystko zostało sprawdzone. (3) Aby przewieźć podnośnikiem ładunek, warunki otoczenia oraz obsługi muszą spełniać podstawowe wymogi bezpiecznej obsługi. (4) Jeśli widły muszą zostać uniesione, należy jedynie przekręcić korbę w kierunku ruchu wskazówek zegara. Jeśli korba zostanie odpuszczona, widły zostaną zatrzymane. (5) Aby opuścić widły, należy jedynie przekręcić korbę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Prędkość opuszczania może być kontrolowana poprzez kontrolowanie prędkości przekręcania korby. (6) Podnośnik zatrzyma się po uruchomieniu dźwigni hamulca. Hamulec zostanie odpuszczony poprzez podniesienie dźwigni hamulca.

 

5. KONSERWACJA

(1) Regularne działania konserwacyjne oraz bieżąca wymiana zużytych części wydłuży okres żywotności urządzenia, jak również zmniejszy okres niesprawności. (2) Naprawy i czynności konserwacyjne powinny być wykonywane przez wyszkolonych specjalistów. (3) Montaż i demontaż urządzenia powinien być wykonywany przez wyszkolonych specjalistów. Jeśli wymagane są naprawy lub dzialania konserwacyjne, należy posłużyć się informacjami zawartymi w schemacie elektrycznym. (4) Wszelkie naprawy lub czynności konserwacyjne powinny być wykonywane zgodnie ze szczegółową listą części, a zużyte części powinny być niezwłocznie wymienione.

Marka
Symbol
310498
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel