Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Chwytak do beczek, pojedynczy (210L) 3104590
Chwytak do beczek, pojedynczy (210L) 3104590
Chwytak do beczek, pojedynczy (210L) 3104590
Chwytak do beczek, pojedynczy (210L) 3104590
Nasz bestseller

Chwytak do beczek, pojedynczy (210L) 3104590

Rozmiar
2 487,42 zł
/ szt. brutto
M
M
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

DANE TECHNICZNE:

Pojemność (kg) 470
Masa (kg) 55

 

Do unoszenia beczek o pojemności 210 litrów. Łatwy w obsłudze i transporcie beczek. Umożliwia szybki i delikatny załadunek i utrzymuje beczki w pozycji pionowej, eliminując wycieki i urazy podczas transportu. Może zostać użyty na wyciągu lub haku wózka.

 

Firma powstała w 1995. Dzisiaj jest jednym z największych w Europie dostawców wyposażenia do transportu wewnętrznego. Naszym celem jest dostarczanie produktów w dobrej cenie w każdym z segmentów rynku. Postawiliśmy także na posiadanie całej gamy produktów w naszych magazynach żeby zapewnić szybką dostawę do klienta. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Ljungby w Szwecji, gdzie zlokalizowany jest również nasz główny magazyn o powierzchni 11.000m². W obecnej chwili jesteśmy reprezentowani w 28 krajach świata poprzez naszych dealerów.

 

Instrukcja obsługi:
DZIĘKUJEMY za wybranie naszego DRUM chwycić. Dotyczące bezpieczeństwa i prawidłowego działania, proszę uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem.

UWAGA: Cała tu informacje są oparte na danych dostępnych w momencie wydruku.Producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji własnych produktów w dowolnym czasie bez uprzedzenia lub ponoszenia w jakiejkolwiek sankcji. Proszę sprawdzić w fabryce ewentualnych zmianach.

1. STRUKTURA I OPIS odpowiednich części


3. ODPAKOWANIE

Po rozpakowaniu urządzenia, należy dokładnie sprawdzić uszkodzenia powstałe podczas transportu. W przypadku uszkodzenia, złożyć skargę do przewoźnika dostarczającego w ciągu 24 godzin i powiadomić sprzedawcę, u którego urządzenie zostało zakupione.


INFORMACJE OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO 4.

OSTRZEŻENIE: Chwytaki bębnowe przeznaczone są do konkretnych funkcji. Aby zapewnić prawidłowe użytkowanie następujące instrukcje muszą być przestrzegane:

1. NIE UŻYWAĆ URZĄDZENIA DO CIĘŻARÓW Przekroczenie Moc znamionowa.

2. Chwytaki bębnowe przeznaczone są do użytku tylko z bębny pokazano poprzednią listę. Nie stosować na otwarte bębnów głowy zawierających płynne lub w proszku. Nie używać na włóknistych lub plastikowych beczkach. Perkusja musi mieć żebra toczenia i nie powinny być poważnie utrudniona lub w inny sposób zniekształcone.

3. Należy przestrzegać wszystkich lokalnych przepisów dotyczących stosowania i przechowywania bębna.

4. Przed użyciem tego produktu, skontaktuj się z producentem przemysłowych
Wózki i uzyskać ich pisemną zgodę, że samochód ma pojemność do wykorzystania z tego zajęcia.

5. Nie używać Don chwyta perkusyjnych z ręcznymi sztaplarki.

6. Nie należy używać do podnoszenia personelu lub do przewożenia ładunków nad ludźmi.

7. Nie zostawiaj z obciążeń zawieszonych w powietrzu bez nadzoru.

8. Nie należy usuwać lub zasłaniać pojemność etykiety ostrzegawcze.

9. Sprawdzić, czy urządzenie codziennie przed użyciem. Usuń urządzenie z eksploatacji natychmiast w przypadku uszkodzenia lub nieprawidłowego działania do czasu naprawy zostały wykonane.

10. Nie należy modyfikować urządzenia w jakikolwiek sposób.

11. Używaj tylko części zamienne z producentami oferowanych podczas serwisowania.


5. OBSŁUGA

Poniżej przedstawiono ogólne działanie Drum zgarnięcia. Różnice dla poszczególnych modeli obserwować tą sekcję.

1. Umieść urządzenie na podłodze lub na płaskiej powierzchni łatwo dostępnym do wózka. Upewnij się, że "T" bez gwintu śruby są wystarczająco, aby pozwolić wejść widelce kieszenie.

2. Ostrożnie wsuń widły (nie używać rozszerzeń widelec) w widły elektrobębna chwycić za. Pamiętaj widelce w kieszeniach na ile to możliwe.

3. Ręcznie dokręcić śruby "T", aby zabezpieczyć urządzenie do wideł (narzędzia ręczne mogą być używane, ale nie jest to konieczne). Ponownie sprawdzić śruby okresowo podczas użytkowania na szczelność.

4. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, rozwiń szczęki chwycić.

5. Urządzenie Podnoszenie i podejście bębna tak, że szczęki są w kontakcie z bębnem, tuż pod górnym walcowania żebra bębna. (Rys. 1)

6. Jednostka Przenieś przodu na bębnie, obniżenie szczęki powoli, jak się poruszać. Szczęki będzie otwierać i zamykać wokół bębna. (Figura 2)

7. Gdy szczęki otaczają bęben, podnieść widły do czasu odpoczynek w górnej szczęki toczenia żebra. Bęben może być teraz podniesiony i przeniesiony gdzie pożądane. (Fig. 3).

8. Aby zwolnić perkusji, powrócić do podłogi, opuszczanie bębna grab powoli, jak wycofać.

9. Postępuj zgodnie z tą samą procedurą z bębnów holowniczych w tym samym czasie. Dla ułatwienia odbioru, bębny powinny się stykać. Upewnij się, że ciężary bębnowe są podobne, aby zapewnić zrównoważone obciążenie.

10. Regulacja Szczęki: Szczęka musi być odpowiednio przygotowana do 55 galonów bębny podnosząc do 90 stopni i szczęki przesuwane do położenia na wale.


6. UTRZYMANIE

Okresowo smarować ruchome części


7. naprawy gwarancyjnej

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo, skontaktuj się ze sprzedawcą lub fabrykę jednostek mniej ponad dziewięćdziesiąt dni.


SERWIS 8. pogwarancyjne

Dla jednostek starszych niż dziewięćdziesiąt dni, naprawy mogą być łatwo z fabrycznych upoważniony części.

UWAGA: Nie należy wysyłać jednostki do fabryki do serwisu bez uzyskania numeru autoryzacji "zwrócony towar" z działu obsługi. Nie będzie odpowiedzialny za towary zwracane bez odpowiedniego zezwolenia.
 

 

Marka
Symbol
3104590
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel